top of page

Ekip

Dr. Ragıp Başbuğ
Genel Müdür

ragip@mekatronik.com.tr

Phone: +90 5439260777

Ragıp Başbuğ 1980 yılında ITU Elektrik Elektronik Fakültesinde eğitimine başladı. ITU EE Fakültesinde Master ve Doktora Eğitimini tamamladı ve ITU EE Fakültesinde Araştırma Görevlisi olarak Akademik hayata atıldı. TUBITAK MAM Robotik Bölümünde Araştırıcı olarak Doktorasını tamamladı. 1995 - 2000 yılları arasında Gebze Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümünde Yrd.Doç.Dr. ünvanı ile öğretim üyesi olarak çalıştı. 1995 yılında Mekatronik Yazılımı Kurdu ve Yazılım sektöründe hizmet vermektedir.

Akın Çetin
Yazılım Müdürü

akin@mekatronik.com.tr

Akın Çetin, Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Bölümünden mezun olduktan sonra, 2003 yılında Mekatronik Yazılım'a katılmış olup, 2005 tarihinden beri Yazılım Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Akın Çetin, Otomotiv sektöründe bulunan firmalara yazılım çözümleri üretimi projelerinde bulunmuş olup, 15 yıllık sektörel deneyim ve uzmanlık sahibidir. Evli ve bir çocuk babası olan Çetin, Ingilizce biliyor.

Beyaz Kadın
Yasemin Şahin
Yazılım Geliştirme

Yasemin Şahin, Yazılım bölümünü bitirdikten sonra 2008 yılında Mekatronik Yazılıma katılmış olup, ERP ve DMS yazılımları geliştirme alanında çalışmaktadır. Birçok ERP projesinde görev yapan Şahin, DMS ve ERP konusunda uzmanlık derecesine sahiptir. Evli ve bir çocuk sahibidir.

Kırmızı Gömlek Pretty Kız
Yaşam İlten
Yazılım Geliştirme

Yaşam İlten, Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Mühendislik bölümünü bitirdikten sonra Mekatronik Yazılıma katılmış olup, Web tabanlı yazılım geliştirme bölümünde görev yapmaktadır.

Onur Özbey
Yazılım Geliştirme

Onur Özbey, Kocaeli Üniversitesi Bilişim Sistemleri Mühendisliği bölümünü bitirdikten sonra Mekatronik Yazılım takıman katılmış olup, Web tabanlı yazılım geliştirme alanında çalışmaktadır.

Gizemli kız
Yasemin Demir
Yazılım Destek

Yasemin Demir, Yazılım Destek ve Yazılım Geliştirme bölümünde 2015 yılından beri ERP ve DMS yazılımları konusunda hizmet vermektedir.

Bebeğin Debriyaj
Merve Başbuğ
Yazılım ve Grafik Tasarım

Merve Başbuğ, Bahçeşehir Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümünü bitirdikten sonra 2015 yılında Mekatronik Yazılıma katılmış olup, Mobile Uygulama ve Grafik Tasarım alanında çalışmaktadır.

Şık Genç Yakışıklı Adam
Batuhan Savut
Yazılım Geliştirme

Batuhan Savut, Üniversite Bilişim Sistemleri bölümünü bitirdikten sonra Mekatronik Yazılım takıman katılmış olup, Web tabanlı yazılım geliştirme alanında çalışmaktadır.

Sakallı adam
Murat Büyükarslan
Yazılım Satış Pazarlama

Murat Büyükarslan, Yazılım Destek bölümünde çalıştı ve halen Otosoft satış bölümünde hizmet vermektedir.

Sinan Çoban
Yazılım Destek

Sinan Çoban, Çanakkale Unv. MYO bölümü mezunu olup, yazılım destek ve eğitim konusunda hizmet vermektedir.

Zeynep Erol
Muhasebe

Zeynep Erol, Mekatronik Yazılıma katılmış olup, muhasebe bölümünde görev yapmaktadır. Evli ve iki çocuk sahibidir.

Team
bottom of page